SWF U13s Youth Scottish Cup

NO UPCOMING FIXTURES
Loading Content
  • Preliminary Round | March, 15 2020 keyboard_arrow_down
  • Riverside Girls
    Hutchison Vale
    10:30

    Venue: Wallace High School

  • Blackburn United Whites
    Hibernian Purples
    10:00

    Venue: New Murrayfield Park

  • Dunbar United Colts
    Millennium
    12:00

    Venue: Hallhill Sports Centre

  • Dalkeith Thistle
    St James Jaguars
    12:00

    Venue: Cowden Park Dalkeith

  • Loanhead Miners
    Raith Rovers Reds
    11:00

    Venue: Burghlee Park Loanhead

  • Spartans Douglas
    Rossvale Reds
    10:15

    Venue: Ainslie Park Stadium

  • Spartans Reilly
    Cambusdoon
    10:15

    Venue: Ainslie Park Stadium

  • Colony Park Girls
    Heart of Midlothian U13's
    15:00

    Venue: Strathburn Park

  • Port Glasgow Girls
    Blackburn United Yellow
    10:00

    Venue: Parklea Playing Fields

  • Aberdeen 13s Colts
    Kirkliston & South Queensferry Girls
    13:30

    Venue: Hazlehead Joe Paterson Pavillion And Pitches

  • Preliminary Round | March, 14 2020 keyboard_arrow_down
  • Celtic 12s
    3
    Murieston United Whites
    0
    FT

    Amended Score

  • St James Girls
    Letham
    09:30

    Venue: Fairfield Park

  • East Kilbride Thistle Girls
    3
    Motherwell Amber
    0
    FT

    Amended Score

  • Dunfermline Athletic Girls
    Jeanfield Swifts Development
    10:00

    Venue: The Fleet Grounds

  • Hamilton Academical
    Cove Youth Girls United
    13:30

    Venue: Ballerup Sports Ground

  • Arboath Community SC
    Hibernian Greens
    10:00

    Venue: Hercules Den

  • Kintore United Tigers
    Dean Thistle
    10:00

    Venue: Midmill Park

  • Gartcairn
    Forfar Farmington U13s
    15:30

    Venue: Airdrie Leisure Centre 3G

  • Donside
    3
    Edinburgh South
    0
    FT

    Amended Score

  • Aberdeen 13s Dons
    Dundee East
    13:00

    Venue: Hazlehead Pitches, Aberdeen

  • Falkirk
    Cove Youth Girls
    13:00

    Venue: Falkirk Stadium

  • Forfar Farmington U12s
    Ayr United
    12:00

    Venue: Market Muir

  • Renfrew Girls
    Houston United FC
    12:00

    Venue: Renfrew High School

  • Edinburgh South Reds
    Tass Thistle
    13:00

    Venue: Drum Park

  • West Park United
    3
    Glasgow City U12s Orange
    0
    FT

    Amended Score

  • Penicuik Athletic
    Drumchapel United
    10:00

    Venue: Penicuik High School Playing Fields

  • Ellon Meadows Girls
    Musselburgh Windsor
    12:00

    Venue: Auchterellon Pavilion

  • Stenhousemuir Maroons
    FC Kilmarnock U13's Whites
    10:00

    Venue: Ochilview Park

  • Dryburgh Athletic
    Boroughmuir Thistle Purples
    11:30

    Venue: Lochee Park

  • Rossvale Yellows
    Banchory Girls
    11:00

    Venue: Turnbull High School

  • Pollok United Girls
    Central Girls
    10:45

    Venue: Dennis Donnoly Park

  • Dundee United Girls Academy
    Kintore United Panthers
    11:20

    Venue: DISC 4.00pm

  • Glenrothes Strollers Girls
    Celtic 13s
    11:00

    Venue: Overstenton Park

  • Motherwell Claret
    Westdyke Girls
    11:00

    Venue: Fir Park Stadium

  • St Andrews & East Neuk Girls 13s
    Jeanfield Swifts
    10:15

    Venue: University of St Andrews

  • St Andrews & East Neuk Girls 12s
    Hibernian Whites
    10:30

    Venue: University of St Andrews

  • Sauchie Juniors
    0
    Glasgow Girls 13s
    3
    FT

    Amended Score

  • Kirkfield United
    Queen of the South Blues
    12:00

    Venue: Blackwood & Kirkmuirhill Community Wing

  • EKFC Girls
    Panmure
    11:30

    Venue: Ballerup Pitches

  • St James Dragons Blues
    Dunfermline Athletic Tigers
    10:45

    Venue: Fairfield Park

  • St Mirren Girls U13s
    Scone Thistle Girls
    11:30

    Venue: St Andrews Academy

  • Parkmoor
    Dumbarton United
    09:00

    Venue: Park Mains High School

  • Lanarkshire Hibs Whites
    Queen of the South Whites
    12:30

    Venue: Greenfaulds High School

  • Thorn Athletic Girls
    Moray Girls
    13:00

    Venue: Johnstone Hub

  • Rosyth FC
    Kilwinning Blues
    11:00

    Venue: Fleet Grounds Rosyth

  • Blue Brazil Belles
    0
    Dunipace FC
    3
    FT

    Amended Score

  • Murieston United Blues
    Lanarkshire Hibs Green
    --:--

    Match Postponed due to
    Unable to field team

  • Kilsyth Community FC
    Airdrie Girls
    --:--

    Match Postponed due to
    Unable to field team

  • Stonehaven Reign
    Celtic 11s
    12:00

    Venue: Mineralwell Park Stonehaven

  • Clark Drive
    Bayside Braves
    10:15

    Venue: The Circuit

  • FC Kilmarnock U13's
    Raith Rovers Raiders
    10:20

    Venue: William MciIvanney Leisure Centre

  • Blantyre Soccer Academy
    Spartans Harrison
    10:00

    Venue: Ballerup Sports Ground

  • Bo'ness United Whites
    Glasgow City U13s
    09:45

    Venue: Newtown Park Bo''Ness

Loading Content